Pożyczka 2500 zł online

25.01.2024
Nowy Klient
Klient, który nigdy nie zawarł z Fincard Umowy o Wirtualną Kartę Kredytową
Klient Powracający
Klient, który zawarł już uprzednio z Fincard Umowę o Wirtualną Kartę Kredytową

Jaka kwota

1000
3000
Minimalna kwota do zapłaty
Stanowi 3% Limitu Kredytowego wykorzystanego na dzień poprzedzający wygenerowanie Zestawienia Operacji za pierwszy Okres rozliczeniowy obliczoną przy założeniu, że Klient wykorzysta w tym okresie cały udzielony Limit Kredytowy i nie dojdzie do przekroczenia Limitu Kredytowego.
Stanowi sumę 3% Limitu Kredytowego wykorzystanego na dzień poprzedzający wygenerowanie Zestawienia Operacji oraz Prowizji za pierwszy Okres rozliczeniowy obliczoną przy założeniu, że Klient wykorzysta w tym okresie cały udzielony Limit Kredytowy i nie dojdzie do przekroczenia Limitu Kredytowego.
Weź
Pierwszy okres rozliczeniowy do roku. Opcje spłaty: Spłata w całości -lub Minimalna Kwota do Zapłaty (tylko kapitał) - , Minimalna Kwota do zapłaty
RRSO:
%
Oznacza rzeczywistą roczną stopę oprocentowania obliczoną przy założeniu, iż Klient przez cały okres trwania umowy (360 dni) będzie korzystał z udostępnionego mu limitu kredytowego w całości.
Oznacza rzeczywistą roczną stopę oprocentowania obliczoną przy założeniu, iż Klient przez cały okres trwania umowy (360 dni) będzie korzystał z udostępnionego mu limitu kredytowego w całości.

Pożyczka 2500 zł przez internet

Pożyczka 2500 złotych to zobowiązanie finansowe, które udzielane jest przede wszystkim przez instytucje pozabankowe, inaczej zwane parabankami lub po prostu firmami pożyczkowymi. Pożyczkę w tej wysokości otrzymamy online bez konieczności gromadzenia dokumentów ani załatwiania żadnych spraw formalnych na mieście. Pieniądze z pożyczki gotówkowej na 2500 złotych mogą być przeznaczone na dowolny cel. 

Proces ubiegania się o pożyczkę 2500 złotych jest całkowicie zautomatyzowany, dlatego nie tylko charakteryzuje się olbrzymią wygodą, ale także jest bardzo szybki i pozbawiony zbędnych formalności. Pieniądze zazwyczaj trafiają na nasze konto jeszcze tego samego dnia. 

W NetCredit oferujemy pożyczkę na karcie kredytowej. To wygodne rozwiązanie, dzięki któremu potrzebne pieniądze będziesz miał zawsze na wyciągnięcie ręki. Sprawdź, jakie to proste, wypełniając jeden wniosek online na naszej stronie internetowej.

Dla kogo pożyczka 2500 zł online?

Pożyczka 2500 złotych online kierowana jest głównie do klientów, którzy mają dostęp do sieci internetowej. Wniosek o pożyczkę można ubiegać się zarówno za pośrednictwem komputera, jak i urządzenia mobilnego – telefonu lub tabletu. Większość najważniejszych graczy na polskim rynku finansowym oferuje swoim klientom aplikacje mobilne. 

Pożyczka 2500 zł przez internet może być zaciągnięta na całkowicie dowolny cel. Nie ma więc znaczenia, czy ubiega się o nią osoba, która chce opłacić leczenie, naprawę samochodu, czy ta, która możemy o nieco bardziej egzotycznych wakacjach. Istnieje jednak kilka ważnych kryteriów, które trzeba spełnić, aby móc ubiegać się o pożyczkę online. Mowa tu o:

 • byciu obywatelem polskim,
 • byciu osobą pełnoletnią,
 • posiadaniu pełnej zdolności do wykonywania czynności prawnych
 • posiadaniu ważnego dowodu tożsamości (dowody osobistego) 

Jakie są warunki wzięcia pożyczki 2500 zł?

Pożyczka 2500 złotych online może być udzielona klientowi w dwóch formach:

 • pożyczki krótkoterminowej,
 • pożyczki ratalnej.

W przypadku tej kwoty najczęściej możemy zetknąć się z formą krótkoterminową, tak zwanej chwilówki. Oznacza to, że udzielana jest na krótki okres czasu – najczęściej na sześćdziesiąt jeden dni. Po upływie tego terminu musi być dodana w całości. W wielu firmach można jednak natknąć się na pożyczkę 2500 zl online, której spłata rozkładana jest na dogodne dla klienta raty. Warto jednak pamiętać, że w takich przypadkach często ostateczny rzeczywisty koszt zobowiązania znacznie rośnie. 

Niezwykle istotnym warunkiem uzyskania pożyczki na 2500 złotych jest posiadanie stałego dochodu. Firmy pożyczkowe mniej skupiają się na jego wysokości, a bardziej na tym, czy wpływa na konto klienta regularnie. Trzeba jednak zdawać sobie sprawę, że jednorazowa spłata pożyczki w wysokości 2500 zł może być poważnym obciążeniem dla budżetu domowego. Jeżeli nasze kwota zobowiązania przekracza nasze zarobki, musimy liczyć się z odmową. Trzeba jednak pamiętać, że ostateczna decyzja zawsze należy do instytucji, która udziela pożyczki. 

Czy pożyczka 2 500 zł online bez BIK jest możliwa do uzyskania? Niestety, obecnie jest to bardzo trudne. Większość firm pożyczkowych obecnych na rynku finansowym dokładnie weryfikuje zdolność kredytową swojego klienta

Jak się ubiegać o pożyczkę 2500 zł?

Aby otrzymać pożyczkę na 2 500 złotych online, koniecznie trzeba zalogować się na stronie internetowej wybranej firmy pozabankowej i założyć tam konto na swój adres e-mail. Następnym krokiem jest wybranie na pasku kwoty pożyczki oraz wypełnienie wniosku, który również znajduje się na stronie internetowej lub w aplikacji. 

Wniosek jest prosty i intuicyjny, a jego wypełnienie nie zajmuje zazwyczaj więcej niż pół godziny. Trzeba przygotować się na podanie w nim następujących informacji: 

 • danych osobowych
 • adresie
 • numerze PESEL
 • wysokości zarobków
 • danych pracodawcy
 • numerze dowodu osobistego
 • stanie cywilnym
 • ilości osób na utrzymaniu
 • wykształceniu

Jakie dokumenty są potrzebne do pożyczki 2500 zł?

Pożyczkę 2500 zł online można uzyskać bez gromadzenia żadnych dokumentów ani zaświadczeń o wysokości zarobków. Dzieje się tak ze względu na możliwość złożenia oświadczenia. Robimy to, zaznaczając wszystkie zgody na etapie składania wniosku. 

W niektórych przypadkach, szczególnie kiedy zdolność kredytowa jest trudna do ustalenia, możemy zostać poproszeni o przesłanie wyciągu z konta bankowego, na które wypływa nasze wynagrodzenie. Zazwyczaj konieczny jest jedynie wyciąg z dwóch – trzech miesięcy. Na tej podstawie zostaje ustalone, czy możemy otrzymać pieniądze, o które się ubiegamy.

Share
Aplikuj już dziś!

Zaufało nam już ponad pół miliona Polaków. Teraz kolej na Ciebie!

Weź pożyczkę na 2500 zł w NetCredit

W NetCredit możesz wziąć na 2500 zł online bez konieczności spełniania dodatkowych formalności. Jesteśmy w stanie w pełni zagwarantować bezpieczeństwo transakcji, a także pełną transparentność wszystkich elementów umowy. 

Niezwykle wygodne błyskawiczne pożyczki za pośrednictwem strony internetowej to gwarancja tego, że pieniądze na dowolny cel znajdą się na Twoim koncie dokładnie wtedy, kiedy będą tam najbardziej potrzebne. 

Skorzystaj z naszej oferty pożyczki na karcie kredytowej, dzięki której pieniądze będą zawsze do Twojej dyspozycji.

check-complete ic-delete ic-delete date ic-edit-48px ic-error ic-chevron-left-double ic-chevron-left moneza-logo-sme ic-chevron-right-double ic-chevron-right upload ic-visibility-48px ic-visibility-off-48px halvo menu toggler icon halvo cross icon