Pożyczka 1500 zł online

25.01.2024
Nowy Klient
Klient, który nigdy nie zawarł z Fincard Umowy o Wirtualną Kartę Kredytową
Klient Powracający
Klient, który zawarł już uprzednio z Fincard Umowę o Wirtualną Kartę Kredytową

Jaka kwota

1000
3000
Minimalna kwota do zapłaty
Stanowi 3% Limitu Kredytowego wykorzystanego na dzień poprzedzający wygenerowanie Zestawienia Operacji za pierwszy Okres rozliczeniowy obliczoną przy założeniu, że Klient wykorzysta w tym okresie cały udzielony Limit Kredytowy i nie dojdzie do przekroczenia Limitu Kredytowego.
Stanowi sumę 3% Limitu Kredytowego wykorzystanego na dzień poprzedzający wygenerowanie Zestawienia Operacji oraz Prowizji za pierwszy Okres rozliczeniowy obliczoną przy założeniu, że Klient wykorzysta w tym okresie cały udzielony Limit Kredytowy i nie dojdzie do przekroczenia Limitu Kredytowego.
Weź
Pierwszy okres rozliczeniowy do roku. Opcje spłaty: Spłata w całości -lub Minimalna Kwota do Zapłaty (tylko kapitał) - , Minimalna Kwota do zapłaty
RRSO:
%
Oznacza rzeczywistą roczną stopę oprocentowania obliczoną przy założeniu, iż Klient przez cały okres trwania umowy (360 dni) będzie korzystał z udostępnionego mu limitu kredytowego w całości.
Oznacza rzeczywistą roczną stopę oprocentowania obliczoną przy założeniu, iż Klient przez cały okres trwania umowy (360 dni) będzie korzystał z udostępnionego mu limitu kredytowego w całości.

Pożyczka 1500 zł przez internet

Pożyczka 1500 złotych to produkt finansowy, który udzielany jest przez instytucje pozabankowe przede wszystkim za pośrednictwem internetu. To olbrzymie ułatwienie dla większości klientów, którzy mogą ubiegać się o dodatkowe pieniądze i otrzymać je bez konieczności opuszczania własnego domu. 

Cały proces ubiegania się o pożyczkę w wysokości 1500 złotych jest całkowicie zautomatyzowany. W praktyce oznacza to, że wszystkie kroki, które musimy poczynić w celu uzyskania pieniędzy, mogą być wykonane zdalnie. W znakomitej większości przypadków nie zachodzi nawet potrzeba kontaktu telefonicznego z przedstawicielem firmy pożyczkowej. 

W NetCredit oferujemy pożyczkę na karcie kredytowej, dzięki czemu potrzebne pieniądze będziesz mieć zawsze na wyciągnięcie ręki. Wypełnij jeden prosty wniosek na naszej stronie internetowej, aby ubiegać się o pozabankową kartę kredytową.

Dla kogo pożyczka 1500 zł online?

Pożyczka 1500 złotych online skierowana jest przede wszystkim do osób, które mają dostęp do sieci internetowej, a aktywne korzystanie z niej leży w granicach ich możliwości. 

Bardzo ważne z perspektywy klienta jest to, że pożyczka na 1500 zł online może być zaciągnięta na dowolny cel. Oznacza to, że pożyczkodawca nie ma prawa ingerować w to, w jaki sposób wydajemy uzyskane środki finansowe. Jest to więc doskonałe rozwiązanie dla osób, które potrzebują określonej kwoty pieniędzy, a jednocześnie nie chcą tłumaczyć osobom postronnym, do czego jest ona im potrzebna. 

Osoba, która może ubiegać się o pożyczkę 1500 złotych, musi koniecznie być:

 • pełnoletnia,
 • w pełni zdolna do czynności prawnych,
 • posiadać polskie obywatelstwo.

Bardzo ważne jest także posiadanie własnego konta bankowego, najlepiej w bankowości internetowej. Pieniędzy z pożyczki online nie można bowiem otrzymać gotówką. 

Jakie są warunki wzięcia pożyczki 1500 zł?

Pożyczka 1500 złotych online najczęściej udzielana jest w formie tak zwanej chwilówki, czyli pożyczki krótkoterminowej. Co to oznacza? Ta, stosunkowo niewielka kwota, udzielana jest klientowi na krótki okres czasu – najczęściej na dwa miesiące. Musi jednak być zwrócona w całości, co odróżnia ją od tak zwanych pożyczek ratalnych, czyli długoterminowych.

Najważniejszym warunkiem udzielenie pożyczki 1500 zł online jest posiadanie przez klienta stałego źródła dochodu. To nie jego wysokość jest jednak najważniejsza, a regularność, z jaką pieniądze wpływają na konto. Rzeczony dochód może pochodzić z:

 • wynagrodzenia za wykonywaną pracę
 • emerytury
 • renty
 • świadczeń socjalnych (na przykład 500+)

Bardzo ważne jest to, że dochód brany pod uwagę do obliczenia zdolności kredytowej klienta zawsze musi być udokumentowany. Wszystkie pieniądze zarobione „na czarno” niestety się do niego nie wliczają. 

Istotnym kryterium jest także tak zwana historia kredytowa, czyli to jakie ślady klient zostawił po sobie w biurach informacji gospodarczej, a także w BIK i bazach dłużników. Panuje pewne utarte przekonanie, że firmy pożyczkowe nie sprawdzają swoich klientów w tych instytucjach, jednak jest ono nieaktualne. Trzeba jednak pamiętać, że każda instytucja finansowa posiada własny wewnętrzny system liczenia zdolności kredytowej, dlatego warto złożyć wniosek, nawet jeżeli w naszej historii kredytowej były kiedyś jakieś przysłowiowe dołki. 

Jak się ubiegać o pożyczkę 1500 zł?

Proces ubiegania się o szybką pożyczką na 1500 zł online jest bardzo prosty i z pewnością odnajdzie się w nim nawet osoba, która nie ma zbyt dużego doświadczenia w obsługiwaniu formularzy internetowych. Składa się on z następujących kroków:

 • rejestracja na portalu firmy pożyczkowej,
 • wybór kwoty 1500 zł na pasku widocznym na stronie głównej,
 • wypełnienie wniosku o pożyczkę,
 • wykonanie symbolicznego przelewu na kwotę z konta, na które chcemy, aby trafiły pożyczone pieniądze,
 • zaakceptowanie warunków i podpisanie umowy, 
 • oczekiwanie na pieniądze, które trafią bezpośrednio na nasze konto. 

Bardzo często wątpliwości budzi wniosek, który trzeba wypełnić. Nie ma jednak obaw – jest on bardzo intuicyjny, a jego poprawne złożenie zazwyczaj nie zajmuje więcej niż pół godziny. Trzeba umieścić w nim takie informacje jak:

 • dane osobowe
 • wysokość dochodów
 • dane pracodawcy
 • stan cywilny
 • ilość osób na utrzymaniu
 • numer dowodu osobistego
 • numer PESEL
 • numer komórkowego telefonu kontaktowego
 • numer konta bankowego
 • wysokość pozostałych zobowiązań finansowych

W niektórych przypadkach mogą być konieczne także informacje dodatkowe, takie jak na przykład:

 • status prawny miejsca zamieszkania
 • liczba dzieci
 • wykształcenie

Jakie dokumenty są potrzebne do pożyczki 1500 zł?

W przypadku kredytów bankowych bardzo ważne jest zgromadzenie odpowiedniej ilości dokumentów, które pozwalają dokładnie obliczyć naszą zdolność kredytową oraz potwierdzić wysokość dochodów. W przypadku pożyczki online na 1500 zł proces ten jest maksymalnie uproszczony. Co to oznacza?

Przede wszystkim w momencie, kiedy ubiegamy się o tego typu zobowiązanie finansowe, nie musimy przedstawiać pożyczkodawcy żadnych dokumentów. Potrzebny jest nam jedynie dowód osobisty – a dokładnie jego numer. Dokument tożsamości musi być aktualny, ponieważ przeterminowanie, nawet kilkudniowe, uniemożliwia zaciągnięcie jakiejkolwiek pożyczki lub kredytu. 

A co z potwierdzeniem wysokości dochodów? W znakomitej większości przypadków wystarczy nasze oświadczenie. Musi ono być oczywiście złożone zgodnie z prawdą, jednak dokumenty od pracodawcy nie są zazwyczaj potrzebne. W niektórych przypadkach, kiedy zweryfikowanie zdolności kredytowej jest wyjątkowo trudne, firma pożyczkowa może poprosić nas o przesłanie wyciągu z konta bankowego, najczęściej z ostatnich trzech miesięcy. Zazwyczaj jednak nie ma takiej potrzeby.

Share
Aplikuj już dziś!

Zaufało nam już ponad pół miliona Polaków. Teraz kolej na Ciebie!

Weź pożyczkę na 1500 zł w NetCredit

W NetCredit możesz wziąć pożyczkę na 1500 zł online bez żadnych formalności. Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji oraz pełną transparentność wszystkich elementów umowy. 

Wygodne i szybkie pożyczki na karcie za pośrednictwem strony internetowej to gwarancja tego, że pieniądze będziesz miał na wyciągnięcie ręki dokładnie wtedy, kiedy ich potrzebujesz. 

check-complete ic-delete ic-delete date ic-edit-48px ic-error ic-chevron-left-double ic-chevron-left moneza-logo-sme ic-chevron-right-double ic-chevron-right upload ic-visibility-48px ic-visibility-off-48px halvo menu toggler icon halvo cross icon