Karta kredytowa online

25.01.2024
Nowy Klient
Klient, który nigdy nie zawarł z Fincard Umowy o Wirtualną Kartę Kredytową
Klient Powracający
Klient, który zawarł już uprzednio z Fincard Umowę o Wirtualną Kartę Kredytową

Jaka kwota

1000
3000
Minimalna kwota do zapłaty
Stanowi 3% Limitu Kredytowego wykorzystanego na dzień poprzedzający wygenerowanie Zestawienia Operacji za pierwszy Okres rozliczeniowy obliczoną przy założeniu, że Klient wykorzysta w tym okresie cały udzielony Limit Kredytowy i nie dojdzie do przekroczenia Limitu Kredytowego.
Stanowi sumę 3% Limitu Kredytowego wykorzystanego na dzień poprzedzający wygenerowanie Zestawienia Operacji oraz Prowizji za pierwszy Okres rozliczeniowy obliczoną przy założeniu, że Klient wykorzysta w tym okresie cały udzielony Limit Kredytowy i nie dojdzie do przekroczenia Limitu Kredytowego.
Weź
Pierwszy okres rozliczeniowy do roku. Opcje spłaty: Spłata w całości -lub Minimalna Kwota do Zapłaty (tylko kapitał) - , Minimalna Kwota do zapłaty
RRSO:
%
Oznacza rzeczywistą roczną stopę oprocentowania obliczoną przy założeniu, iż Klient przez cały okres trwania umowy (360 dni) będzie korzystał z udostępnionego mu limitu kredytowego w całości.
Oznacza rzeczywistą roczną stopę oprocentowania obliczoną przy założeniu, iż Klient przez cały okres trwania umowy (360 dni) będzie korzystał z udostępnionego mu limitu kredytowego w całości.

Karta kredytowa online — dodatkowe pieniądze na codzienne wydatki

Karta kredytowa online najczęściej zakładana jest za pośrednictwem strony internetowej banku, z którego usług chcemy skorzystać lub firmy pozabankowej. Wniosek o kartę kredytową za pośrednictwem sieci możemy złożyć nie tylko w banku, w którym mamy otwarty rachunek. Obecnie większość największych instytucji finansowych oferuje karty kredytowe także nowym klientom. 

Nowością na naszym rynku finansowym są pozabankowe karty kredytowe, które są udostępniane klientom jako pożyczka na karcie. Jest to innowacyjne i wygodne rozwiązanie dla osób, które potrzebują dodatkowych środków płatniczych.

Z karty kredytowej możemy korzystać na trzy sposoby:

 

  • płacąc w sklepach stacjonarnych
  • dokonując transakcji internetowych
  • wypłacając gotówkę z bankomatu

Trzeba jednak pamiętać, że w przypadku tej ostatniej opcji większość banków nalicza dodatkowe opłaty. 

Jakie są korzyści posiadania karty kredytowej?

Najważniejszym plusem karty kredytowej jest możliwość korzystania z dodatkowych środków finansowych w momencie, kiedy jest nam to potrzebne. Karta oferuje więc poczucie bezpieczeństwa i płynności finansowej. Posiadając ją, mamy pewność, że nawet najbardziej nagła sytuacja nie naruszy naszego domowego budżetu.

Warto pamiętać, że limit na karcie kredytowej nie jest związany z naszymi oszczędnościami, które odłożone są w danym banku. Wszystkie transakcje zawierane za pomocą tej karty są wydawane i spłacane bez wpływu na pieniądze z rachunku. Z karty kredytowej można więc korzystać także w momencie, kiedy nasze konto bankowe świeci pustkami, a wydatki nie mogą czekać. 

Do czego może się przydać karta kredytowa?

Kartą kredytową możemy płacić zarówno fizycznie, jak i przez internet. Zdecydowanie najbardziej przydaje się ona w momencie, kiedy zaskakuje nas nagły wypadek i musimy ponieść niespodziewane wydatki. W takich sytuacjach korzystamy z karty kredytowej, którą można następnie w wygodny sposób spłacić. Karta kredytowa online przyda się na przykład:

  • w nagłej chorobie zwierzęcia
  • przy awarii samochodu
  • przy awarii któregoś z ważnych sprzętów domowych
  • przy konieczności nagłego wyjazdu
  • w momencie, kiedy chcemy kupić sobie coś ważnego, a wiemy, że gotówką będziemy dysponować dopiero za jakiś czas

Jak płacić kartą kredytową?

Płacenie kartą kredytową nie różni się absolutnie niczym od opłat, które wykonujemy klasyczną kartą debetową. Obecnie możliwe są wszelkie transakcje bezgotówkowe, także te zbliżeniowe. Co istotne, kartą kredytową możemy płacić także w sklepach internetowych.

Sam proces płacenia jest więc bardzo prosty i nie powinien przysporzyć kłopotów żadnej osobie, która na co dzień korzysta z bankowej karty płatniczej. 

Jak płacić kartą kredytową przez internet?

Obecnie coraz więcej osób korzysta z bankowości internetowej oraz zakupów online. Co istotne, kartą kredytową także można płacić przez internet! Możemy za jej pomocą sfinansować praktycznie każdy zakup, którego cena mieści się w zakresie naszego kredytowego limitu. 

Płatności kartą kredytową online technicznie przebiegają dokładnie w taki sposób, jak w przypadku płacenia zwykłą kartą bankową. Musimy wpisać jej numer, nasze dane oraz kod zabezpieczający, który przypisany jest do każdej karty indywidualnie. 

Karta kredytowa — wniosek online

Zarówno banki, jak i firmy pozabankowe maksymalnie ułatwiają swoim klientom składanie wniosków o przyznanie karty kredytowej. Można zrobić to w całości online, bez konieczności wizyty w żadnej placówce. Weryfikacja tożsamości oraz zdolności kredytowej również jest w pełni zautomatyzowana. 

We wniosku trzeba uzupełnić informacje o swoich danych osobowych, miejscu zatrudnienia oraz wysokości otrzymywanych dochodów. Wypełnij prosty wniosek w NetCredit, aby wnioskować o kartę kredytową online.

Karta kredytowa na oświadczenie 

Coraz częściej karta kredytowa oferowana jest klientom na oświadczenie. Co to znaczy? Wniosek składany online nie musi być podparty żadnymi dokumentami, które uwiarygadniają źródło naszych dochodów. Zgodnie z definicją składamy oświadczenie, że wpisany we wniosku rodzaj dochodów oraz ich ilość są zgodne ze stanem faktycznym. 

Dokumenty takie jak zaświadczenie o wysokości zarobków z miejsca pracy lub wyciąg z rachunku internetowego konieczne są tylko w momencie, kiedy pojawiają się jakieś wątpliwości co do zdolności kredytowej klienta. 

Zdecydowanie usprawnia to proces ubiegania się o kartę kredytową online. Jedynym dokumentem, jaki musimy mieć przy sobie podczas składania wniosku, jest ważny dowód osobisty. 

Karta kredytowa przez internet to rozwiązanie coraz bardziej powszechne. Zapewnia nie tylko wygodę, ale także bezpieczeństwo finansowe na wypadek nagłych i niespodziewanych wydatków, które spadają na nas przed wypłatą. Wypełnij jeden prosty wniosek, aby ubiegać się o pozabankową kartę kredytową od NetCredit.

Share
Aplikuj już dziś!

Zaufało nam już ponad pół miliona Polaków. Teraz kolej na Ciebie!

check-complete ic-delete ic-delete date ic-edit-48px ic-error ic-chevron-left-double ic-chevron-left moneza-logo-sme ic-chevron-right-double ic-chevron-right upload ic-visibility-48px ic-visibility-off-48px halvo menu toggler icon halvo cross icon