Ile kosztuje Thermomix 2024?

29.08.2023
Nowy Klient
Klient, który nigdy nie zawarł z Fincard Umowy o Wirtualną Kartę Kredytową
Klient Powracający
Klient, który zawarł już uprzednio z Fincard Umowę o Wirtualną Kartę Kredytową

Jaka kwota

1000
3000
Minimalna kwota do zapłaty
Stanowi 3% Limitu Kredytowego wykorzystanego na dzień poprzedzający wygenerowanie Zestawienia Operacji za pierwszy Okres rozliczeniowy obliczoną przy założeniu, że Klient wykorzysta w tym okresie cały udzielony Limit Kredytowy i nie dojdzie do przekroczenia Limitu Kredytowego.
Stanowi sumę 3% Limitu Kredytowego wykorzystanego na dzień poprzedzający wygenerowanie Zestawienia Operacji oraz Prowizji za pierwszy Okres rozliczeniowy obliczoną przy założeniu, że Klient wykorzysta w tym okresie cały udzielony Limit Kredytowy i nie dojdzie do przekroczenia Limitu Kredytowego.
Weź
Pierwszy okres rozliczeniowy do roku. Opcje spłaty: Spłata w całości -lub Minimalna Kwota do Zapłaty (tylko kapitał) - , Minimalna Kwota do zapłaty
RRSO:
%
Oznacza rzeczywistą roczną stopę oprocentowania obliczoną przy założeniu, iż Klient przez cały okres trwania umowy (360 dni) będzie korzystał z udostępnionego mu limitu kredytowego w całości.
Oznacza rzeczywistą roczną stopę oprocentowania obliczoną przy założeniu, iż Klient przez cały okres trwania umowy (360 dni) będzie korzystał z udostępnionego mu limitu kredytowego w całości.

Thermomix to niezwykłe urządzenie kuchenne, które znacząco ułatwia przygotowywanie posiłków, obsługując wiele funkcji od blendowania i mieszania do gotowania i parzenia. Jest to praktyczne narzędzie, które może zastąpić kilka innych urządzeń kuchennych, dzięki czemu oszczędzasz czas i przestrzeń w kuchni. Poniżej znajdziesz wszechstronne informacje na temat tego, jak wygląda zakup Thermomixa, jakie są jego zalety oraz, co najważniejsze, jak kształtują się jego ceny w różnych regionach Polski w 2024 roku.

Zalety Thermomixa

Thermomix posiada wiele zalet, takich jak:

  • Wielofunkcyjność: Może służyć jako blender, mikser, maszyna do gotowania na parze i wiele więcej.
  • Oszczędność czasu: Automatyczne programy gotowania pozwalają na oszczędzenie czasu.
  • Uproszczenie procesu gotowania: Intuicyjny interfejs i możliwość programowania sprawiają, że gotowanie staje się prostsze niż kiedykolwiek.

Jak kupować Thermomix?

Kupowanie Thermomixa jest unikalnym doświadczeniem. Zazwyczaj można go zakupić tylko od autoryzowanego przedstawiciela, a nie w tradycyjnych sklepach. Pokazy kuchenne są jednym z najpopularniejszych sposobów na poznanie urządzenia przed zakupem.

Pokazy Thermomixa

Pokaz Thermomixa to interaktywna prezentacja, w trakcie której przedstawiciel demonstruje różne funkcje urządzenia, pokazując, jak łatwo i szybko można przygotować różnorodne potrawy. Jest to również świetna okazja, aby zadać wszelkie pytania i rozwiać wątpliwości.

Najnowszy model Thermomixa

W 2024 roku najnowszym modelem jest Thermomix TM6, który oferuje dodatkowe funkcje, takie jak gotowanie sous-vide, fermentowanie, a nawet funkcje do pieczenia chleba.

Share
Aplikuj już dziś!

Zaufało nam już ponad pół miliona Polaków. Teraz kolej na Ciebie!

Ile kosztuje Thermomix 2024?

W lutym 2024 roku, cena podstawowej wersji Thermomixa TM6 wzrosła o 250 zł, osiągając łącznie 5995 zł. Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem zestawu z dodatkową przystawką Thermomix Friend, musisz liczyć się z wydatkiem w wysokości 7710 zł. Opcjonalnie dostępne są także różne akcesoria, które można dokupić do urządzenia.

Gwarancja i naprawa Thermomixa

Kupując Thermomix od autoryzowanego przedstawiciela, możesz liczyć na dwuletnią gwarancję standardową. Dodatkowo, jest możliwość skorzystania z jednorazowo płatnej usługi nieodpłatnej naprawy, która obowiązuje przez kolejne trzy lata i kosztuje 499 zł.  Usługa ta jednak nie obejmuje napraw wynikłych z zaniedbania czy celowego uszkodzenia urządzenia przez użytkownika.

Czym jest i ile kosztuje Cookidoo?

Cookidoo to platforma online, która działa w synergii z urządzeniem Thermomix TM6. Jest to miejsce, gdzie użytkownicy mogą znaleźć tysiące przepisów, planować posiłki i tworzyć listy zakupów. Dzięki tej platformie, można również korzystać z funkcji prowadzenia przez cały proces gotowania krok po kroku, co sprawia, że korzystanie z Thermomixa staje się jeszcze prostsze i bardziej intuicyjne.

Koszt abonamentu Cookidoo w 2024 roku

Jeżeli zdecydujesz się na zakup Thermomixa TM6, otrzymasz 6-miesięczny darmowy dostęp do platformy Cookidoo. Po upływie tego okresu, istnieje możliwość przedłużenia abonamentu. W 2024 roku roczna subskrypcja na Cookidoo kosztuje 199 zł.

 

Dzięki Cookidoo, korzystanie z Thermomixa staje się jeszcze bardziej efektywne i przyjemne, co sprawia, że wielu użytkowników decyduje się na kontynuację abonamentu po zakończeniu darmowego okresu.

Co zrobić, jeżeli nie mamy środków na zakup Theromixa?

Jeżeli potrzebujesz wsparcia finansowego do zakupu Thermomixa, firma NetCredit przygotowała specjalną ofertę na pozabankową kartę kredytową. Standardowe koszty to:

 

  • 16% prowizji od wykorzystanego limitu w każdym okresie rozliczeniowym.
  • 0 zł za wydanie i obsługę karty kredytowej online.
  • 0 zł za aktywację i zastrzeżenie karty.
  • 0 zł za wcześniejsze zakończenie umowy.
  • 0 zł za wypłatę pieniędzy z bankomatu.
  • 0 zł za płatności internetowe (Google Pay, Apple Pay) i przelewy z rachunku karty.
  • Darmowe płatności zbliżeniowe.

 

Przeczytaj inne nasze artykuły, które dotyczą kwestii cen:

 

check-complete ic-delete ic-delete date ic-edit-48px ic-error ic-chevron-left-double ic-chevron-left moneza-logo-sme ic-chevron-right-double ic-chevron-right upload ic-visibility-48px ic-visibility-off-48px halvo menu toggler icon halvo cross icon