Ile kosztuje tatuaż w 2024 roku?

22.03.2023
Nowy Klient
Klient, który nigdy nie zawarł z Fincard Umowy o Wirtualną Kartę Kredytową
Klient Powracający
Klient, który zawarł już uprzednio z Fincard Umowę o Wirtualną Kartę Kredytową

Jaka kwota

1000
3000
Minimalna kwota do zapłaty
Stanowi 3% Limitu Kredytowego wykorzystanego na dzień poprzedzający wygenerowanie Zestawienia Operacji za pierwszy Okres rozliczeniowy obliczoną przy założeniu, że Klient wykorzysta w tym okresie cały udzielony Limit Kredytowy i nie dojdzie do przekroczenia Limitu Kredytowego.
Stanowi sumę 3% Limitu Kredytowego wykorzystanego na dzień poprzedzający wygenerowanie Zestawienia Operacji oraz Prowizji za pierwszy Okres rozliczeniowy obliczoną przy założeniu, że Klient wykorzysta w tym okresie cały udzielony Limit Kredytowy i nie dojdzie do przekroczenia Limitu Kredytowego.
Weź
Pierwszy okres rozliczeniowy do roku. Opcje spłaty: Spłata w całości -lub Minimalna Kwota do Zapłaty (tylko kapitał) - , Minimalna Kwota do zapłaty
RRSO:
%
Oznacza rzeczywistą roczną stopę oprocentowania obliczoną przy założeniu, iż Klient przez cały okres trwania umowy (360 dni) będzie korzystał z udostępnionego mu limitu kredytowego w całości.
Oznacza rzeczywistą roczną stopę oprocentowania obliczoną przy założeniu, iż Klient przez cały okres trwania umowy (360 dni) będzie korzystał z udostępnionego mu limitu kredytowego w całości.

Tatuaże to dzisiaj już powszechna forma ozdabiania ciała, która cieszy się niezmienną popularnością. Wraz z upływem czasu zmienia się jednak wiele rzeczy, w tym i koszt wykonania tatuażu. W 2024 roku wiele osób zastanawia się, ile kosztuje tatuaż i jakie czynniki wpływają na jego cenę. W tym artykule postaramy się odpowiedzieć na te pytania, przeanalizować trendy w cenach tatuaży oraz przedstawić wskazówki, jak oszczędzić na wykonaniu trwałego wzoru na skórze.

Od czego zależy cena tatuażu 2024?

Cena tatuażu zależy od wielu czynników i może się znacznie różnić w zależności od miejsca, w którym jest wykonywany, a także od doświadczenia i umiejętności tatuażysty. Poniżej przedstawiamy kilka czynników, które mają wpływ na koszt wykonania tatuażu:

  1. Rozmiar i złożoność wzoru – im większy i bardziej skomplikowany wzór, tym więcej pracy i czasu potrzeba na jego wykonanie, co wpływa na cenę.
  2. Miejsce na ciele – wykonanie tatuażu na trudno dostępnej części ciała może być bardziej czasochłonne i wymagające większej precyzji, co również wpływa na cenę.
  3. Doświadczenie i renoma tatuażysty – bardziej znani i doświadczeni tatuażyści zazwyczaj pobierają wyższe stawki.
  4. Poziom trudności technicznej – niektóre wzory wymagają bardziej skomplikowanych technik, a niektóre tatuaże mogą być wykonywane tylko przez specjalistów w danym stylu, co również wpływa na cenę.
  5. Wykorzystywane materiały – jakość farb i igieł, a także kosmetyki do pielęgnacji skóry po tatuażu, mogą różnić się w zależności od ceny, co wpływa na końcowy koszt.
  6. Poziom konkurencji w danym regionie – w niektórych miejscach ceny tatuaży są wyższe ze względu na większą konkurencję lub popularność danej lokalizacji.
  7. Sezonowość – w sezonie letnim, kiedy ludzie więcej odsłaniają ciało, ceny tatuaży mogą być wyższe ze względu na większe zapotrzebowanie.

Ile kosztuje projekt wykonania tatuażu?

Cena wykonania projektu do tatuażu zależy od kilku czynników, takich jak doświadczenie i renoma tatuażysty, czas i nakład pracy potrzebny do przygotowania projektu oraz jego złożoność. W niektórych przypadkach tatuażyści oferują wykonanie projektu za darmo lub za niską opłatą, jeśli klient decyduje się na wykonanie tatuażu w ich studio.

Jednakże w przypadku bardziej złożonych projektów, które wymagają znacznie więcej czasu i pracy, tatuażyści mogą pobierać opłatę za wykonanie projektu. W zależności od regionu i umiejętności tatuażysty, cena taka może wynosić od 300 do 1000 złotych. Przed rozpoczęciem pracy nad projektem, warto dokładnie omówić z tatuażystą kwestie związane z kosztami i zasięgiem prac, aby uniknąć nieporozumień i nieprzyjemnych niespodzianek.

Ile kosztuje wykonanie tatuażu?

Koszt wykonania tatuażu zależy od wielu czynników, takich jak wielkość i złożoność wzoru, miejsce na ciele, doświadczenie i renoma tatuażysty oraz wykorzystywane materiały. Średnia cena za godzinę pracy tatuażysty w Polsce wynosi od około 250 do 500 złotych, ale ceny te mogą się różnić w zależności od regionu i popularności danego studia tatuażu.

Jeśli chodzi o ceny konkretnych tatuaży, to zazwyczaj tatuażyści pobierają opłaty w zależności od wielkości i złożoności wzoru. Niewielki tatuaż, np. napis, może kosztować od około 400-500 złotych, podczas gdy większy wzór na całej ręce może kosztować nawet kilka tysięcy złotych.

Warto pamiętać, że cena tatuażu nie powinna być jedynym kryterium wyboru studia i tatuażysty. Ważne jest także doświadczenie i renoma wykonawcy, a także higiena i bezpieczeństwo pracy, dlatego przed podjęciem decyzji o wyborze studia tatuażu warto dokładnie się z nim zapoznać i zrobić rozeznanie.

Share
Aplikuj już dziś!

Zaufało nam już ponad pół miliona Polaków. Teraz kolej na Ciebie!

Ile kosztuje wykonanie tatuażu na całą rękę?

Cena wykonania tatuażu na całą rękę zależy od wielu czynników, takich jak wielkość, złożoność i styl wzoru, doświadczenie i renoma tatuażysty, a także miejsce i region, w którym studio się znajduje. Ze względu na rozmiar i złożoność tatuażu na całą rękę, jego cena może wynosić od kilku do kilkunastu tysięcy złotych.

Przykładowo, tatuaż na całej ręce w stylu sleeves może kosztować od około 5 do 15 tysięcy złotych, w zależności od wybranej techniki i złożoności wzoru. Jednakże ceny te mogą się znacznie różnić w zależności od danego studia tatuażu i jego lokalizacji, dlatego warto dokładnie się z nim zapoznać przed podjęciem decyzji o wykonaniu tak dużego i złożonego tatuażu.

Ile kosztuje mały tatuaż?

Cena małego tatuażu zależy od wielu czynników, takich jak wielkość i złożoność wzoru, miejsce na ciele, doświadczenie i renoma tatuażysty, a także wykorzystywane materiały. Przyjmując, że mały tatuaż to wzór o wielkości 5 x 5 cm, to jego cena może wynosić od około 500 do 800 złotych, w zależności od studia tatuażu i regionu, w którym się znajduje.

Jednakże, ceny te mogą się różnić w zależności od złożoności wzoru. Bardziej skomplikowane wzory, takie jak np. portrety czy realistyczne ilustracje, mogą kosztować więcej, nawet kilkaset tysięcy za mały tatuaż. Dlatego przed podjęciem decyzji o wykonaniu małego tatuażu, warto dokładnie się z nim zapoznać i omówić szczegóły z tatuażystą, aby uniknąć nieporozumień i niespodziewanych kosztów.

Ile kosztuje tatuaż 10 cm?

W tym przypadku podobnie, najlepszą odpowiedzią będzie „to zależy”. Zależy to między innymi od takich jak złożoność wzoru, styl, miejsce na ciele oraz doświadczenie tatuażysty. W przypadku prostych wzorów, takich jak napisy, cena może wynosić od około 500 do 800 złotych.

Jednakże, jeśli chodzi o bardziej złożone wzory, takie jak np. pełne kolory lub realistyczne ilustracje, cena może być znacznie wyższa. W takim przypadku, cena tatuażu o wielkości 10 cm może wynosić od około 500 zł do nawet kilku tysięcy złotych.

Ile kosztuje tatuaż 20 cm?

Ze względu na większy rozmiar i ilość pracy potrzebnej do wykonania takiego tatuażu, jego cena zazwyczaj jest wyższa niż w przypadku mniejszych tatuaży.

Przyjmując, że tatuaż o wielkości 20 cm to wzór średniej złożoności, to cena może wynosić od około 1000 do 3000 złotych. Jednakże, ceny te mogą się różnić w zależności od regionu i popularności danego studia tatuażu, a także od wykorzystanych materiałów i technik.

Warto przed podjęciem decyzji o wykonaniu tatuażu o większej powierzchni dokładnie omówić szczegóły z tatuażystą, aby uzyskać dokładną wycenę oraz zaplanować budżet na ten cel.

check-complete ic-delete ic-delete date ic-edit-48px ic-error ic-chevron-left-double ic-chevron-left moneza-logo-sme ic-chevron-right-double ic-chevron-right upload ic-visibility-48px ic-visibility-off-48px halvo menu toggler icon halvo cross icon