Ile kosztuje skok ze spadochronem 2024?

29.08.2023
Nowy Klient
Klient, który nigdy nie zawarł z Fincard Umowy o Wirtualną Kartę Kredytową
Klient Powracający
Klient, który zawarł już uprzednio z Fincard Umowę o Wirtualną Kartę Kredytową

Jaka kwota

1000
3000
Minimalna kwota do zapłaty
Stanowi 3% Limitu Kredytowego wykorzystanego na dzień poprzedzający wygenerowanie Zestawienia Operacji za pierwszy Okres rozliczeniowy obliczoną przy założeniu, że Klient wykorzysta w tym okresie cały udzielony Limit Kredytowy i nie dojdzie do przekroczenia Limitu Kredytowego.
Stanowi sumę 3% Limitu Kredytowego wykorzystanego na dzień poprzedzający wygenerowanie Zestawienia Operacji oraz Prowizji za pierwszy Okres rozliczeniowy obliczoną przy założeniu, że Klient wykorzysta w tym okresie cały udzielony Limit Kredytowy i nie dojdzie do przekroczenia Limitu Kredytowego.
Weź
Pierwszy okres rozliczeniowy do roku. Opcje spłaty: Spłata w całości -lub Minimalna Kwota do Zapłaty (tylko kapitał) - , Minimalna Kwota do zapłaty
RRSO:
%
Oznacza rzeczywistą roczną stopę oprocentowania obliczoną przy założeniu, iż Klient przez cały okres trwania umowy (360 dni) będzie korzystał z udostępnionego mu limitu kredytowego w całości.
Oznacza rzeczywistą roczną stopę oprocentowania obliczoną przy założeniu, iż Klient przez cały okres trwania umowy (360 dni) będzie korzystał z udostępnionego mu limitu kredytowego w całości.

Skok ze spadochronem to dla wielu ludzi spełnienie życiowego marzenia i sposób na doświadczenie ekstremalnych emocji. Jest to jedno z tych doświadczeń, które pozostają w pamięci na całe życie. Ale ile tak naprawdę kosztuje ta adrenalina? W tym artykule dowiesz się, jakie są orientacyjne ceny za skok ze spadochronem w Polsce w 2024 roku oraz co wpływa na ich różnorodność.

Dlaczego warto spróbować skoku ze spadochronem?

Skok ze spadochronem to nie tylko adrenalina i emocje, ale również możliwość przełamania własnych barier i lęków. Wielu ludzi opisuje to doświadczenie jako coś, co dało im nową perspektywę i aprecjację dla życia. Jest to również świetny sposób na spędzenie czasu z bliskimi, bo wspólne przeżycia zbliżają.

Czynniki wpływające na cenę skoku ze spadochronem

Cena skoku ze spadochronem może być różna w zależności od kilku kluczowych czynników. Do najważniejszych z nich należą:

 • Lokalizacja: różne ośrodki mają różne ceny.
 • Typ skoku: skoki tandemowe są zwykle tańsze niż skoki solo.
 • Dodatkowe usługi: filmy, zdjęcia, itd.
 • Czas roku: w sezonie ceny mogą być wyższe.
Share
Aplikuj już dziś!

Zaufało nam już ponad pół miliona Polaków. Teraz kolej na Ciebie!

Tabela z orientacyjnymi cenami

Poniżej w tabeli zebraliśmy orientacyjne ceny skoku ze spadochronem w 2024 roku, w zależności od lokalizacji i typu skoku oraz usług dodatkowych:

 

Lokalizacja Skok w tandemie Skok solo Dodatkowe usługi (np. film)
Warszawa 950 zł 1200 zł 200 zł
Kraków 900 zł 1150 zł 180 zł
Wrocław 920 zł 1180 zł 190 zł
Gdańsk 960 zł 1220 zł 210 zł

Oferta NetCredit na pozabankową kartę kredytową

Jeżeli brakuje Ci środków na spełnienie tego adrenaliniowego marzenia, NetCredit ma dla Ciebie specjalną ofertę na pozabankową kartę kredytową. Standardowe koszty to:

 

 • 16% prowizji od wykorzystanego limitu w każdym okresie rozliczeniowym.
 • 0 zł za wydanie i obsługę karty kredytowej od ręki,
 • 0 zł za aktywację i zastrzeżenie karty.
 • 0 zł za wcześniejsze zakończenie umowy.
 • 0 zł za wypłatę pieniędzy z bankomatu.
 • 0 zł za płatności internetowe (Google Pay, Apple Pay) i przelewy z rachunku karty.
 • Darmowe płatności zbliżeniowe.

 

Aby złożyć wniosek o wydanie karty kredytowej bez zaświadczeń, odwiedź stronę internetową NetCredit i postępuj zgodnie z instrukcjami, lub zadzwoń na infolinię w godzinach pracy Biura Obsługi Klienta.

 

check-complete ic-delete ic-delete date ic-edit-48px ic-error ic-chevron-left-double ic-chevron-left moneza-logo-sme ic-chevron-right-double ic-chevron-right upload ic-visibility-48px ic-visibility-off-48px halvo menu toggler icon halvo cross icon