Ile kosztuje oklejenie auta folią 2024?

22.03.2023
Nowy Klient
Klient, który nigdy nie zawarł z Fincard Umowy o Wirtualną Kartę Kredytową
Klient Powracający
Klient, który zawarł już uprzednio z Fincard Umowę o Wirtualną Kartę Kredytową

Jaka kwota

1000
3000
Minimalna kwota do zapłaty
Stanowi 3% Limitu Kredytowego wykorzystanego na dzień poprzedzający wygenerowanie Zestawienia Operacji za pierwszy Okres rozliczeniowy obliczoną przy założeniu, że Klient wykorzysta w tym okresie cały udzielony Limit Kredytowy i nie dojdzie do przekroczenia Limitu Kredytowego.
Stanowi sumę 3% Limitu Kredytowego wykorzystanego na dzień poprzedzający wygenerowanie Zestawienia Operacji oraz Prowizji za pierwszy Okres rozliczeniowy obliczoną przy założeniu, że Klient wykorzysta w tym okresie cały udzielony Limit Kredytowy i nie dojdzie do przekroczenia Limitu Kredytowego.
Weź
Pierwszy okres rozliczeniowy do roku. Opcje spłaty: Spłata w całości -lub Minimalna Kwota do Zapłaty (tylko kapitał) - , Minimalna Kwota do zapłaty
RRSO:
%
Oznacza rzeczywistą roczną stopę oprocentowania obliczoną przy założeniu, iż Klient przez cały okres trwania umowy (360 dni) będzie korzystał z udostępnionego mu limitu kredytowego w całości.
Oznacza rzeczywistą roczną stopę oprocentowania obliczoną przy założeniu, iż Klient przez cały okres trwania umowy (360 dni) będzie korzystał z udostępnionego mu limitu kredytowego w całości.

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób decyduje się na personalizację swojego samochodu poprzez oklejenie go specjalną folią. Takie rozwiązanie nie tylko pozwala na uzyskanie unikalnego wyglądu auta, ale również zapewnia ochronę jego karoserii przed uszkodzeniami mechanicznymi i czynnikami atmosferycznymi. 

Jednym z głównych czynników wpływających na decyzję o oklejeniu samochodu folią jest jej cena. W dzisiejszym artykule przedstawimy aktualne ceny usług związanych z oklejeniem auta folią w Polsce w 2024 roku oraz omówimy czynniki wpływające na ich wysokość. Ponadto, podpowiemy jak wybrać odpowiedniego specjalistę oraz na co zwrócić uwagę podczas wyboru folii, aby uzyskać najlepszy efekt wizualny i ochronny dla swojego pojazdu.

Czy warto okleić auto specjalną folią?

Decyzja o oklejeniu auta folią to wybór, który może przynieść wiele korzyści. Przede wszystkim, folia pozwala na zmianę wyglądu samochodu bez konieczności przeprowadzania kosztownej i czasochłonnej malowania karoserii. Dzięki temu, że folia jest elastyczna i łatwo dopasowuje się do kształtu auta, można uzyskać unikalny i spersonalizowany efekt wizualny.

Dodatkowo, folia zapewnia ochronę karoserii przed uszkodzeniami mechanicznymi i czynnikami atmosferycznymi, takimi jak np. kamienie, żwir, deszcz, promieniowanie UV czy korozja. Dzięki temu, że folia jest stosunkowo łatwa do zdejmowania i wymiany, można również szybko i skutecznie naprawić ewentualne uszkodzenia, co pozwala na zachowanie dobrego stanu lakieru i wartości samochodu.

Warto jednak pamiętać, że wybór odpowiedniej folii i specjalisty do jej aplikacji jest kluczowy dla uzyskania optymalnych efektów. Nieprawidłowo wykonana aplikacja folii może skutkować nie tylko nieatrakcyjnym wyglądem auta, ale również uszkodzeniami karoserii. Dlatego, przed podjęciem decyzji o oklejeniu auta folią, warto skonsultować się z doświadczonym specjalistą i wybrać najlepsze rozwiązanie dostosowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Ile kosztuje oklejenie folią całego auta 2024?

Koszt oklejenia folią całego auta w Polsce w 2024 roku zależy od wielu czynników, takich jak marka i model auta, rodzaj folii, stopień skomplikowania aplikacji oraz lokalizacja warsztatu. W zależności od tych czynników, ceny usług mogą się różnić.

Średni koszt oklejenia folią całego auta w Polsce w 2024 roku wynosi około 5 000 – 10 000 złotych. W przypadku samochodów luksusowych, ceny te mogą być wyższe i wynosić nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych. W koszt usługi wliczony jest nie tylko koszt folii i aplikacji, ale również prace przygotowawcze, takie jak mycie, szlifowanie i polerowanie karoserii.

Warto jednak pamiętać, że cena usługi nie powinna być jedynym czynnikiem branych pod uwagę przy wyborze specjalisty do oklejenia auta folią. Ważne są również doświadczenie i jakość pracy wykonawcy, jakość folii oraz gwarancja na usługę. Przed podjęciem decyzji o wyborze specjalisty, warto skonsultować się z kilkoma firmami i porównać oferty, aby wybrać najlepszą opcję dostosowaną do indywidualnych potrzeb i budżetu.

Share
Aplikuj już dziś!

Zaufało nam już ponad pół miliona Polaków. Teraz kolej na Ciebie!

Ile kosztuje oklejenie auta na czarny mat?

Koszt oklejenia auta folią na kolor czarny mat w Polsce w 2024 roku zależy od wielu czynników, takich jak marka i model auta, rodzaj folii, stopień skomplikowania aplikacji oraz lokalizacja warsztatu. W zależności od tych czynników, ceny usług mogą się różnić.

Średni koszt oklejenia auta folią na kolor czarny mat w Polsce w 2024 roku wynosi około 3 000 – 8 000 złotych. Ceny te są niższe niż w przypadku oklejenia auta folią na kolor metaliczny lub perłowy. W koszt usługi wliczony jest nie tylko koszt folii i aplikacji, ale również prace przygotowawcze, takie jak mycie, szlifowanie i polerowanie karoserii.

Ile czasu trwa oklejanie samochodu?

Czas potrzebny na oklejenie samochodu folią zależy od wielu czynników, takich jak model i stan auta, rodzaj folii, stopień skomplikowania aplikacji oraz doświadczenie wykonawcy. Zwykle oklejenie całego samochodu folią zajmuje około 3-5 dni roboczych, ale czas ten może się wydłużyć lub skrócić w zależności od wymienionych czynników.

W pierwszej kolejności, przed rozpoczęciem aplikacji folii, karoseria auta musi być dokładnie umyta, odtłuszczona i przetarta specjalnym środkiem do przygotowania powierzchni. Następnie, folia jest precyzyjnie cięta i dopasowana do kształtu karoserii. Aplikacja folii na poszczególne elementy samochodu wymaga precyzyjnego i starannego wykonania, aby uzyskać estetyczny efekt końcowy.

Po zakończeniu aplikacji, folia musi przetrwać okres utwardzenia, który zwykle trwa kilka dni. W tym czasie, należy unikać mycia i czyszczenia samochodu, aby nie naruszyć warstwy kleju i zapewnić jej stabilność.

Podsumowanie: cennik oklejania samochodu folią 2024

Podsumowując, oklejenie auta folią to popularna forma personalizacji samochodu, która pozwala na uzyskanie unikalnego wyglądu oraz ochronę karoserii przed uszkodzeniami mechanicznymi i czynnikami atmosferycznymi. Poniżej przedstawiamy kilka kluczowych punktów związanych z oklejeniem auta folią:

  • Oklejenie auta folią pozwala na zmianę wyglądu samochodu bez konieczności malowania karoserii.
  • Cena oklejenia auta folią zależy od wielu czynników i wynosi zwykle 5 000 – 10 000 złotych.
  • Wybór odpowiedniej folii i specjalisty jest kluczowy dla uzyskania optymalnych efektów.
  • Oklejenie auta folią na kolor czarny mat jest tańsze niż na kolor metaliczny lub perłowy.
  • Oklejenie całego samochodu folią zajmuje zwykle około 3-5 dni roboczych.
  • Czas potrzebny na oklejenie auta folią może się różnić w zależności od modelu auta, rodzaju folii, stopnia skomplikowania aplikacji oraz doświadczenia wykonawcy.

 

check-complete ic-delete ic-delete date ic-edit-48px ic-error ic-chevron-left-double ic-chevron-left moneza-logo-sme ic-chevron-right-double ic-chevron-right upload ic-visibility-48px ic-visibility-off-48px halvo menu toggler icon halvo cross icon