Ile kosztuje Netflix w 2024?

22.03.2023
Nowy Klient
Klient, który nigdy nie zawarł z Fincard Umowy o Wirtualną Kartę Kredytową
Klient Powracający
Klient, który zawarł już uprzednio z Fincard Umowę o Wirtualną Kartę Kredytową

Jaka kwota

1000
3000
Minimalna kwota do zapłaty
Stanowi 3% Limitu Kredytowego wykorzystanego na dzień poprzedzający wygenerowanie Zestawienia Operacji za pierwszy Okres rozliczeniowy obliczoną przy założeniu, że Klient wykorzysta w tym okresie cały udzielony Limit Kredytowy i nie dojdzie do przekroczenia Limitu Kredytowego.
Stanowi sumę 3% Limitu Kredytowego wykorzystanego na dzień poprzedzający wygenerowanie Zestawienia Operacji oraz Prowizji za pierwszy Okres rozliczeniowy obliczoną przy założeniu, że Klient wykorzysta w tym okresie cały udzielony Limit Kredytowy i nie dojdzie do przekroczenia Limitu Kredytowego.
Weź
Pierwszy okres rozliczeniowy do roku. Opcje spłaty: Spłata w całości -lub Minimalna Kwota do Zapłaty (tylko kapitał) - , Minimalna Kwota do zapłaty
RRSO:
%
Oznacza rzeczywistą roczną stopę oprocentowania obliczoną przy założeniu, iż Klient przez cały okres trwania umowy (360 dni) będzie korzystał z udostępnionego mu limitu kredytowego w całości.
Oznacza rzeczywistą roczną stopę oprocentowania obliczoną przy założeniu, iż Klient przez cały okres trwania umowy (360 dni) będzie korzystał z udostępnionego mu limitu kredytowego w całości.

W dobie rosnącej popularności platform streamingowych, coraz więcej osób zastanawia się, jakie są koszty subskrypcji poszczególnych usług. Jednym z najbardziej znanych i cenionych graczy na tym rynku jest amerykańska firma Netflix. 

W dzisiejszym artykule przyjrzymy się dokładnie, ile kosztuje Netflix w Polsce na rok 2024. Porównamy dostępne plany cenowe, ich funkcje oraz przekażemy informacje na temat ewentualnych promocji i zniżek. Czytając dalej, dowiesz się, jak wybrać odpowiedni pakiet dla siebie i swojej rodziny, aby cieszyć się ulubionymi filmami i serialami bez nadwyrężania domowego budżetu.

W ilu pakietach dostępny jest Netflix w Polsce?

W Polsce Netflix oferuje trzy pakiety subskrypcji, które mają na celu dostosowanie się do różnych potrzeb i budżetów użytkowników. Oto przegląd tych pakietów:

 1. Pakiet Podstawowy: Ten pakiet umożliwia korzystanie z usług Netflix na jednym urządzeniu w danym czasie, bez możliwości jednoczesnego oglądania na innych ekranach. Jakość obrazu jest ograniczona do standardowej rozdzielczości (SD).
 2. Pakiet Standard (Standard): W ramach tego pakietu, użytkownik może korzystać z Netflix na dwóch urządzeniach jednocześnie. Jakość obrazu zostaje podniesiona do rozdzielczości HD, o ile dostępne są materiały w tej jakości.
 3. Pakiet Premium (Premium): Pakiet ten pozwala na korzystanie z usług Netflix na czterech urządzeniach jednocześnie, co sprawia, że jest to idealny wybór dla rodzin lub grup przyjaciół. Jakość obrazu jest dostępna w rozdzielczości Ultra HD (4K), jeśli materiały są dostępne w tej jakości.

Ile kosztują poszczególne pakiety Netflixa w 2024 roku?

W ostatnim czasie Netflix nie dokonywał aktualizacji cenowej swoich podstawowych trzech pakietów. Za korzystanie z platformy Netflix zapłacimy w 2024 roku, w zależności od wybranego pakietu:

Netflix Pakiet Podstawowy – 29 zł miesięcznie

Netflix Pakiet  Standard – 43 zł miesięcznie

Netflix Pakiet  Premium – 60 zł miesięcznie

 

Share
Aplikuj już dziś!

Zaufało nam już ponad pół miliona Polaków. Teraz kolej na Ciebie!

Ile kosztuje Netflix na miesiąc oraz rok 2024?

Dla ceny Netflixa w 2024 roku nie ma znaczenia, czy wykupimy subskrypcję na rok, czy na miesiąc. Kwota miesięcznego abonamentu na Netflix zależy od wybranego przez nas planu. Za Netflix w wersji Podstawowej zapłacimy jedynie 29 zł miesięcznie. Sprawdź, jakie są ceny Netflix w poszczególnych opcjach:

Netflix Pakiet podstawowy (dla 1 osoby, jakość SD)

 • 29 zł miesięcznie
 • 348 zł rocznie

Netflix Pakiet  Standard (dla 2 osób, jakość HD)

 • 43 zł miesięcznie
 • 516 zł rocznie

Netflix Pakiet Premium (dla 4 osób, jakość Ultra HD)

 • 60 zł miesięcznie
 • 720 zł rocznie

Ile kosztuje Netflix dla 4 osób?

W przypadku korzystania z platformy Netflix przez 4 osoby, należy wybrać pakiet Premium, który kosztuje 60 złotych miesięcznie. Jeżeli z konta korzystają 4 osoby, wychodzi 15 zł miesięcznie na osobę. Poniżej przykładowa symulacja kosztów Netflixa dla 4 osób na miesiąc oraz rok.

Netflix Pakiet Premium (dla 4 osób):

 • 60 złotych miesięcznie
 • 720 złotych rocznie
 • 15 złotych miesięcznie (koszt dla 1 osoby)
 • 180 złotych rocznie (koszt dla 1 osoby)

Ile osób może korzystać z jednego konta Netflix?

Ilość osób, które mogą korzystać z jednego konta Netflix, zależy od wybranego planu subskrypcji. Oto przegląd możliwości dla poszczególnych planów:

 • Pakiet Podstawowy: Tylko jedno urządzenie może odtwarzać treści w tym samym czasie. Oznacza to, że w praktyce tylko jedna osoba może korzystać z konta w danym momencie.
 • Pakiet Standard : Pozwala na jednoczesne korzystanie z konta przez dwie osoby na dwóch urządzeniach.
 • Pakiet Premium: Umożliwia korzystanie z pakietu przez 4 osoby na 4 urządzeniach jednocześnie
check-complete ic-delete ic-delete date ic-edit-48px ic-error ic-chevron-left-double ic-chevron-left moneza-logo-sme ic-chevron-right-double ic-chevron-right upload ic-visibility-48px ic-visibility-off-48px halvo menu toggler icon halvo cross icon