Ile kosztuje HBO Max 2024?

22.03.2023
Nowy Klient
Klient, który nigdy nie zawarł z Fincard Umowy o Wirtualną Kartę Kredytową
Klient Powracający
Klient, który zawarł już uprzednio z Fincard Umowę o Wirtualną Kartę Kredytową

Jaka kwota

1000
3000
Minimalna kwota do zapłaty
Stanowi 3% Limitu Kredytowego wykorzystanego na dzień poprzedzający wygenerowanie Zestawienia Operacji za pierwszy Okres rozliczeniowy obliczoną przy założeniu, że Klient wykorzysta w tym okresie cały udzielony Limit Kredytowy i nie dojdzie do przekroczenia Limitu Kredytowego.
Stanowi sumę 3% Limitu Kredytowego wykorzystanego na dzień poprzedzający wygenerowanie Zestawienia Operacji oraz Prowizji za pierwszy Okres rozliczeniowy obliczoną przy założeniu, że Klient wykorzysta w tym okresie cały udzielony Limit Kredytowy i nie dojdzie do przekroczenia Limitu Kredytowego.
Weź
Pierwszy okres rozliczeniowy do roku. Opcje spłaty: Spłata w całości -lub Minimalna Kwota do Zapłaty (tylko kapitał) - , Minimalna Kwota do zapłaty
RRSO:
%
Oznacza rzeczywistą roczną stopę oprocentowania obliczoną przy założeniu, iż Klient przez cały okres trwania umowy (360 dni) będzie korzystał z udostępnionego mu limitu kredytowego w całości.
Oznacza rzeczywistą roczną stopę oprocentowania obliczoną przy założeniu, iż Klient przez cały okres trwania umowy (360 dni) będzie korzystał z udostępnionego mu limitu kredytowego w całości.

HBO Max to jedna z najpopularniejszych platform streamingowych na świecie, umożliwiająca dostęp do bogatego katalogu filmów, seriali i programów telewizyjnych produkcji HBO oraz innych wytwórni filmowych. Choć oferuje ona bogactwo treści, wielu potencjalnych użytkowników zastanawia się, ile kosztuje subskrypcja na tej platformie.

W tym artykule postaramy się odpowiedzieć na to pytanie, omawiając dostępne opcje subskrypcji oraz ich ceny, a także porównując je z innymi platformami streamingowymi dostępnymi na rynku.

W ilu pakietach dostępny jest HBO Max?

HBO Max (wcześniej HBO GO) w Polsce jest dostępne w jednym pakiecie, który obejmuje pełen dostęp do bogatego katalogu filmów, seriali i programów telewizyjnych produkcji HBO oraz innych wytwórni filmowych. Subskrybenci mają możliwość korzystania z platformy na wielu urządzeniach, w tym na komputerze, smartfonie, tablecie oraz wybranych telewizorach. Istnieje możliwość tworzenia wielu profili w ramach jednego konta, dzięki czemu użytkownicy mogą dostosować swoje preferencje i korzystać z platformy jednocześnie na różnych urządzeniach.

Ile kosztuje abonament HBO Max?

HBO Max oferuje dwie opcje płatności: miesięczną oraz roczną. Abonament miesięczny kosztuje 29,99 złotych i daje pełen dostęp do biblioteki filmów i seriali przez cały miesiąc. W przypadku płatności rocznej, koszt wynosi 234,99 złotych w ramach specjalnej oferty. To oznacza, że wybierając płatność roczną, użytkownik oszczędza aż 124,89 złotych w ciągu roku.

Jednym z największych atutów oferty HBO Max jest możliwość rezygnacji w dowolnym momencie. To oznacza, że użytkownik może zrezygnować z subskrypcji w momencie, kiedy chce, bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Platforma umożliwia również tworzenie wielu profili, dzięki czemu cała rodzina może korzystać z jednego konta i dostosować swoje preferencje oraz zapętlić ulubione filmy i seriale.

Co jest lepsze HBO Max czy Netflix?

Odpowiedź na to pytanie jest obiektywna i zależy od indywidualnych preferencji i gustów. Zarówno HBO Max, jak i Netflix oferują bogaty katalog filmów oraz seriali,, ale różnią się między sobą w zakresie treści oraz sposobu dystrybucji.

HBO Max skupia się głównie na oryginalnych produkcjach i posiada bogatą bibliotekę filmów oraz seriali wytwórni Warner Bros. oraz HBO. Wśród nich znajdziemy takie hity jak “Gra o tron”, “Przyjaciele”, czy “Westworld”, a także wiele nowych, ekskluzywnych produkcji. W przeciwieństwie do Netflix, HBO Max nie udostępnia treści zewnętrznych firm, skupiając się wyłącznie na własnych produkcjach.

Netflix natomiast oferuje szerszy wybór treści, w tym wiele oryginalnych produkcji, ale również i produkcje zewnętrzne. W bibliotece platformy znajdziemy wiele popularnych seriali, takich jak “Stranger Things”, “The Crown” czy “La Casa de Papel”, a także bogaty wybór filmów i programów telewizyjnych. Netflix jest również dostępny w większej liczbie krajów niż HBO Max, co czyni go bardziej dostępnym dla widzów z całego świata.

Zarówno HBO Max, jak i Netflix oferują bogaty wybór treści dla swoich subskrybentów, ale różnią się w zakresie treści oraz sposobu dystrybucji. Ostateczny wybór zależy od indywidualnych preferencji widza i jego gustów.

Share
Aplikuj już dziś!

Zaufało nam już ponad pół miliona Polaków. Teraz kolej na Ciebie!

Jak HBO Max wypada pod względem ceny vs. Netflix, Disney+ i Amazon Prime Video?

HBO Max wypada korzystnie względem największych platform konkurencyjnych takich jak Netflix czy Disney +. Pod względem ceny, HBO Max jest tańsze w abonamencie rocznym od Disney + o kilkadziesiąt złotych oraz o blisko 500 zł względem Netflixa.

Wyjątkowo korzystnie wypada Amazon Prime Video wzglęem HBO Max, Netflixa oraz Disney +. Roczny abonament wynosi zaledwie 49,00 zł

 

Liczba użytkowników Disney + Netflix  HBO Max Amazon Prime Video
4 289,90 zł 720,00 zł 49,00 zł
3 234,99 zł
2 516,00 zł
1 348,00 zł

 

Czy HBO Max na okres próbny?

Subskrypcja na platformę HBO Max to wspaniała opcja dla miłośników kina i telewizji. Niemniej jednak, większość dostawców HBO Max nie oferuje bezpłatnego okresu próbnego dla nowych subskrybentów. Jeśli jednak oferta subskrypcji lub promocyjna obejmuje bezpłatny okres próbny, zostaniesz o tym poinformowany podczas rejestracji.

Bezpłatny okres próbny umożliwia oglądanie dowolnych filmów, seriali i programów telewizyjnych dostępnych w HBO Max. Jeśli platforma przypadnie Ci do gustu, nie musisz nic robić, ponieważ Twoja subskrypcja będzie automatycznie odnawiana co miesiąc lub rok, w zależności od wybranej opcji płatności. Możesz zrezygnować z subskrypcji w każdej chwili przed końcem okresu rozliczeniowego, aby uniknąć dalszych opłat za subskrypcję.

 

check-complete ic-delete ic-delete date ic-edit-48px ic-error ic-chevron-left-double ic-chevron-left moneza-logo-sme ic-chevron-right-double ic-chevron-right upload ic-visibility-48px ic-visibility-off-48px halvo menu toggler icon halvo cross icon