Czym jest Karta Kredytowa Bez BIK i KRD?

02.06.2023
Nowy Klient
Klient, który nigdy nie zawarł z Fincard Umowy o Wirtualną Kartę Kredytową
Klient Powracający
Klient, który zawarł już uprzednio z Fincard Umowę o Wirtualną Kartę Kredytową

Jaka kwota

1000
3000
Minimalna kwota do zapłaty
Stanowi 3% Limitu Kredytowego wykorzystanego na dzień poprzedzający wygenerowanie Zestawienia Operacji za pierwszy Okres rozliczeniowy obliczoną przy założeniu, że Klient wykorzysta w tym okresie cały udzielony Limit Kredytowy i nie dojdzie do przekroczenia Limitu Kredytowego.
Stanowi sumę 3% Limitu Kredytowego wykorzystanego na dzień poprzedzający wygenerowanie Zestawienia Operacji oraz Prowizji za pierwszy Okres rozliczeniowy obliczoną przy założeniu, że Klient wykorzysta w tym okresie cały udzielony Limit Kredytowy i nie dojdzie do przekroczenia Limitu Kredytowego.
Weź
Pierwszy okres rozliczeniowy do roku. Opcje spłaty: Spłata w całości -lub Minimalna Kwota do Zapłaty (tylko kapitał) - , Minimalna Kwota do zapłaty
RRSO:
%
Oznacza rzeczywistą roczną stopę oprocentowania obliczoną przy założeniu, iż Klient przez cały okres trwania umowy (360 dni) będzie korzystał z udostępnionego mu limitu kredytowego w całości.
Oznacza rzeczywistą roczną stopę oprocentowania obliczoną przy założeniu, iż Klient przez cały okres trwania umowy (360 dni) będzie korzystał z udostępnionego mu limitu kredytowego w całości.

Karta kredytowa bez BIK i KRD to nie tyle rodzaj karty, co specyficzna oferta dostępna dla klientów z negatywną historią kredytową. BIK (Biuro Informacji Kredytowej) i KRD (Krajowy Rejestr Długów) to instytucje, które gromadzą informacje o naszych zobowiązaniach finansowych. W praktyce, banki i instytucje finansowe korzystają z tych danych, aby ocenić naszą zdolność kredytową.

Założenie jest proste: jeśli mamy historię spóźnionych płatności lub długów, trudniej nam uzyskać kredyt, pożyczkę na dowód online lub kartę kredytową online. Ale co jeśli potrzebujemy takiego narzędzia do zarządzania naszymi finansami? Tutaj pojawia się karta kredytowa bez BIK i KRD. To rozwiązanie przeznaczone dla osób, które mają trudności ze zdobyciem kredytu lub pożyczki pozabankowej ze względu na negatywną historię kredytową, ale nadal potrzebują narzędzia do zarządzania swoim budżetem.

Karta kredytowa z limitem dla zadłużonych

Często spotykanym problemem dla osób z negatywną historią kredytową jest brak dostępu do finansowania. Oto, gdzie karta kredytowa z limitem dla zadłużonych wchodzi do gry. Tego typu karty kredytowe od ręki mają ustalony limit, który nie zależy od zdolności kredytowej. Zamiast tego, limit jest zwykle uzależniony od historii płatniczej i regularności dochodów.

Taka karta kredytowa może być świetnym narzędziem dla osób z zadłużeniem. Umożliwia im to nie tylko zarządzanie swoim codziennym budżetem, ale także budowanie pozytywnej historii kredytowej poprzez terminowe spłaty.

Pozabankowa karta kredytowa bez BIK i KRD

Jest też alternatywa dla osób, które nie są w stanie uzyskać karty kredytowej w tradycyjnym banku – pozabankowa karta kredytowa. Te karty są oferowane przez instytucje finansowe, które nie są bankami, ale mają licencję na prowadzenie działalności kredytowej.

Pozabankowe karty kredytowe bez BIK i KRD oferują wiele zalet. Przede wszystkim, nie wymagają one sprawdzania historii kredytowej w BIK i KRD, co jest kluczowe dla osób z negatywną historią kredytową. Poza tym, proces zatwierdzania takich kart jest zazwyczaj szybki i prosty, co oznacza, że możesz otrzymać swoją kartę szybciej, niż myślisz.

Warto jednak pamiętać, że te karty mogą mieć wyższe oprocentowanie i opłaty niż tradycyjne karty kredytowe. Dlatego zawsze powinniśmy dokładnie sprawdzić warunki oferty przed podpisaniem umowy.

Share
Aplikuj już dziś!

Zaufało nam już ponad pół miliona Polaków. Teraz kolej na Ciebie!

Pozabankowa karta kredytowa NetCredit

Firma NetCredit działa na rynku finansowym w Polsce od 2011 roku. W tym czasie zaufało nam ponad pół miliona polaków. W 2022 roku wprowadziliśmy na polskim rynku finansowym zupełną nowość. Indywidualny limit na karcie kredytowej MasterCard®. Proces wnioskowania o naszą kartę kredytową jest szybki i prosty. Co najważniejsze, płacisz tylko wtedy, gdy używasz naszej karty. Opłaty ponoszone są tylko i wyłącznie za wykorzystany limit, a gotówka dostępna jest 24/7, zawsze na wyciągnięcie Twojego portfela.

Prezentujemy poniżej szereg innych istotnych korzyści związanych z ofertą NetCredit:

  • Jedynie 16% opłaty za skorzystanie z limitu kredytowego w każdym cyklu rozliczeniowym. Jest to jedno z najbardziej atrakcyjnych rozwiązań cenowych na rynku, co sprawia, że korzystanie z tej karty staje się jeszcze bardziej opłacalne.
  • Nie musisz troszczyć się o koszty związane z wydaniem i obsługą karty. Oznacza to brak dodatkowych wydatków związanych z korzystaniem z karty.
  • Brak opłat za aktywację i blokadę karty. Bez względu na to, czy zamierzasz uruchomić kartę, czy tymczasowo ją zablokować, nie musisz przejmować się dodatkowymi kosztami.
  • Nie ma konieczności pokrywania kosztów za przedterminowe rozwiązanie umowy. Jeżeli zdecydujesz się zakończyć umowę wcześniej, nie ponosisz żadnych kosztów.
  • Korzystaj z bankomatów bez dodatkowych opłat. Możliwość wypłacania gotówki z bankomatów bez ponoszenia jakichkolwiek dodatkowych kosztów.
  • Nie płacisz za płatności online (Google Pay, Apple Pay) oraz przelewy z konta powiązanego z kartą. Wygodne płatności online bez dodatkowych opłat.
  • Płatności bezdotykowe dostępne bez kosztów. Pozabankowa karta kredytowa daje Ci możliwość płatności zbliżeniowych bez konieczności ponoszenia dodatkowych opłat.

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Czy mogę ubiegać się o kartę kredytową bez BIK i KRD, jeśli jestem zadłużony?

Tak, osoby z negatywnymi wpisami w bazach dłużników również mogą ubiegać się o uzyskanie pozabankowej karty kredytowej. Niektóre z instytucji udzielają takiego wsparcia osobom z zadłużeniami aktywnymi lub historycznymi. W NetCredit zawsze weryfikujemy historię kredytową naszych klientów i pozytywnie rozpatrujemy wnioski tylko tych osób, których historia kredytowa i dane we wniosku nie wzbudzają podejrzeń.

Czy pozabankowe karty kredytowe bez BIK i KRD są bezpieczne?

Tak, o ile są one oferowane przez licencjonowane instytucje finansowe. Zawsze należy jednak sprawdzić warunki oferty przed podpisaniem umowy. Szczególnie należy zwrócić uwagę na opłaty dodatkowe, opłaty za wydanie i obsługę karty, prowizję oraz odsetki karne, w przypadku nieterminowej spłaty zobowiązania.

Jaki jest limit na karcie kredytowej?

Limit zależy od instytucji, która oferuje kartę, ale zwykle jest on ustalany na podstawie historii płatniczej i regularności dochodów. W NetCredit, oferujemy do 10 000 zł dla klientów nowych i powracających.

Czy karta kredytowa bez BIK i KRD pomoże mi zbudować pozytywną historię kredytową?

Tak, poprzez terminowe spłaty możesz zbudować pozytywną historię kredytową, co w przyszłości może ułatwić Ci uzyskanie kredytu lub pożyczki chwilówki online

Zapoznaj się również z innymi artykułami, które przygotowaliśmy w tematyce kart kredytowych:

check-complete ic-delete ic-delete date ic-edit-48px ic-error ic-chevron-left-double ic-chevron-left moneza-logo-sme ic-chevron-right-double ic-chevron-right upload ic-visibility-48px ic-visibility-off-48px halvo menu toggler icon halvo cross icon