Izabela Sienkiewicz

Country Manager

 

W Net Credit nie brakuje możliwości rozwoju, wspólnych sukcesów i fantastycznej energii. Wszystkie te czynniki są wynikiem charakterów i kompetencji, które posiadamy w swoim Zespole. Wspólnie kształtujemy drogę rozwoju naszej organizacji i jest to dla mnie osobiście ogromny zaszczyt, że mogę stać na czele tak ambitnego, inteligentnego oraz odważnego Zespołu. To właśnie Zespół oraz realizowane przez nas projekty w obszarze Fintech sprawiają, że każdego dnia uczę się czegoś nowego i odczuwam niesamowitą satysfakcję z wykonywanej roli.

Na co dzień dążymy do racjonalnych rozwiązań, podejmowania stosownych decyzji. Jako Instytucja Płatnicza chcemy pozostawać pierwszym wyborem dla naszych obecnych i nowych Klientów. W tym celu wnikliwie badamy projektowe wątki, wspólnie rozważamy różne scenariusze rozwoju produktu i jego funkcji. Jednocześnie na co dzień dbamy o tworzenie atrakcyjnych warunków sprzyjających pracy dla wszystkich członków naszego Zespołu. Dołącz do nas i przekonaj się sam/a .

check-complete ic-delete ic-delete date ic-edit-48px ic-error ic-chevron-left-double ic-chevron-left moneza-logo-sme ic-chevron-right-double ic-chevron-right upload ic-visibility-48px ic-visibility-off-48px halvo menu toggler icon halvo cross icon