Ile kosztuje przedłużanie rzęs 2024?

26.06.2024
Nowy Klient
Klient, który nigdy nie zawarł z Fincard Umowy o Wirtualną Kartę Kredytową
Klient Powracający
Klient, który zawarł już uprzednio z Fincard Umowę o Wirtualną Kartę Kredytową

Jaka kwota

1000
3000
Minimalna kwota do zapłaty
Stanowi 3% Limitu Kredytowego wykorzystanego na dzień poprzedzający wygenerowanie Zestawienia Operacji za pierwszy Okres rozliczeniowy obliczoną przy założeniu, że Klient wykorzysta w tym okresie cały udzielony Limit Kredytowy i nie dojdzie do przekroczenia Limitu Kredytowego.
Stanowi sumę 3% Limitu Kredytowego wykorzystanego na dzień poprzedzający wygenerowanie Zestawienia Operacji oraz Prowizji za pierwszy Okres rozliczeniowy obliczoną przy założeniu, że Klient wykorzysta w tym okresie cały udzielony Limit Kredytowy i nie dojdzie do przekroczenia Limitu Kredytowego.
Weź
Pierwszy okres rozliczeniowy do roku. Opcje spłaty: Spłata w całości -lub Minimalna Kwota do Zapłaty (tylko kapitał) - , Minimalna Kwota do zapłaty
RRSO:
%
Oznacza rzeczywistą roczną stopę oprocentowania obliczoną przy założeniu, iż Klient przez cały okres trwania umowy (360 dni) będzie korzystał z udostępnionego mu limitu kredytowego w całości.
Oznacza rzeczywistą roczną stopę oprocentowania obliczoną przy założeniu, iż Klient przez cały okres trwania umowy (360 dni) będzie korzystał z udostępnionego mu limitu kredytowego w całości.

Przedłużanie rzęs to popularny zabieg kosmetyczny, który pozwala uzyskać piękne, długie i gęste rzęsy bez konieczności codziennego używania tuszu. Jeśli zastanawiasz się nad przedłużaniem rzęs w 2024 roku, warto poznać dostępne metody, koszty, czas trwania zabiegu oraz jak długo utrzymują się efekty. W tym artykule znajdziesz wszystkie niezbędne informacje.

Jakie są metody przedłużania rzęs?

Przedłużanie rzęs można wykonać różnymi metodami, z których każda oferuje nieco inne efekty i wymagań. Oto najpopularniejsze z nich:

  • Metoda 1:1: Polega na doklejeniu jednej sztucznej rzęsy do jednej naturalnej rzęsy. Jest to najbardziej naturalnie wyglądająca metoda, idealna dla osób, które chcą subtelnie podkreślić swoje rzęsy.
  • Metoda 2:1, 3:1 i więcej: Znana również jako metoda objętościowa lub Russian Volume. Polega na doklejeniu dwóch, trzech lub więcej cienkich rzęs do jednej naturalnej rzęsy. Daje efekt gęstych i pełnych rzęs.
  • Metoda hybrydowa: Łączy w sobie techniki 1:1 oraz objętościowe, oferując bardziej zróżnicowany i dramatyczny efekt. Jest idealna dla osób, które chcą połączyć naturalność z większą objętością.
  • Metoda Mega Volume: Używa bardzo cienkich rzęs, aby stworzyć efekt ekstremalnej objętości. Jest to metoda dla osób, które chcą uzyskać bardzo gęste i pełne rzęsy.

Każda z tych metod ma swoje unikalne cechy i jest wybierana w zależności od indywidualnych potrzeb i oczekiwań klientki.

Ile kosztuje przedłużanie rzęs w zależności od metody?

Koszt przedłużania rzęs zależy od wybranej metody, doświadczenia stylistki oraz lokalizacji salonu. Poniżej przedstawiamy orientacyjne ceny na rok 2024:

 

Metoda Koszt (zł)
Metoda 1:1 150-300
Metoda 2:1, 3:1 i więcej 250-500
Metoda hybrydowa 300-600
Metoda Mega Volume 500-1000

Ile trwa zabieg przedłużania rzęs?

Czas trwania zabiegu przedłużania rzęs zależy od wybranej metody oraz liczby doklejanych rzęs. Zabieg metodą 1:1 trwa zazwyczaj od 1,5 do 2 godzin. Metody objętościowe, takie jak 2:1, 3:1 czy Mega Volume, mogą zająć od 2 do 3,5 godzin. Metoda hybrydowa trwa średnio od 2 do 3 godzin. Czas trwania zabiegu może się również różnić w zależności od doświadczenia stylistki i indywidualnych preferencji klientki.

Share
Aplikuj już dziś!

Zaufało nam już ponad pół miliona Polaków. Teraz kolej na Ciebie!

Ile utrzymują się przedłużone rzęsy?

Trwałość przedłużonych rzęs zależy od kilku czynników, takich jak technika aplikacji, jakość używanych materiałów oraz pielęgnacja po zabiegu. Średnio, przedłużone rzęsy utrzymują się od 4 do 6 tygodni. Warto jednak pamiętać, że naturalny cykl wzrostu rzęs wynosi około 6-8 tygodni, co oznacza, że przedłużone rzęsy będą stopniowo wypadać razem z naturalnymi rzęsami.

 

Aby przedłużyć trwałość efektu, zaleca się regularne wizyty na uzupełnianie rzęs co 3-4 tygodnie. Ponadto, odpowiednia pielęgnacja, taka jak unikanie oleistych kosmetyków, niepocieranie oczu oraz delikatne oczyszczanie rzęs, może pomóc w zachowaniu pięknego wyglądu przedłużonych rzęs na dłużej.

Przedłużanie rzęs to świetny sposób na uzyskanie pięknych, długich i gęstych rzęs. Jeśli obawiasz się kosztów związanych z tym zabiegiem, warto rozważyć wsparcie finansowe. Pozabankowa karta kredytowa to wygodne rozwiązanie na sfinansowanie takich wydatków. Nasza wirtualna karta kredytowa oferuje korzystne warunki, płacisz jedynie prowizję od wykorzystanego limitu, a sama karta jest bezpłatna, jeśli nie korzystasz z limitu. Skorzystaj z możliwości, jakie daje Net Credit, i ciesz się pięknymi rzęsami bez obaw o budżet.

 

check-complete ic-delete ic-delete date ic-edit-48px ic-error ic-chevron-left-double ic-chevron-left moneza-logo-sme ic-chevron-right-double ic-chevron-right upload ic-visibility-48px ic-visibility-off-48px halvo menu toggler icon halvo cross icon